CHATA FLÓRA - Šumava / Pohorsko
 
                                   

Vítejte na chatě Flóře na Pohorsku / u Nezdic na Šumavě u hradu Kašperk
GPS chaty: 49°09'38.3"N 13°37'33.5"E

Tuto chatu pro Vás postupně a s radostí upravujeme, abychom pro Vás vytvořili místoodpočinku ... je tu oáza, kde zpívají ptáci a šumí les.

 ... chata sousedí přímo s druhou naší chatou
V současné době pro Vás upravujeme a vylepšujeme naši lesní chatu. Chata je v původním stavu. Je zde moc hezky a pokud nepotřebujete úplný komfort. Chata je bezvadná.

Chata je pohodlná pro max 4 osoby
V přízemí:  je wc, sprchový kout, kuchyně / vařič, mikrovlnka, lednice, mrazák, rychlovarná konvice/
kamna na dřevo, 2 válendy, tv, internet, stůl a židle,
v patře:  1 mini ložnička  /1 postel/,  vedle ložnice se 3 válendami a 1x postýlka pro děti, noční stolky, skříňka. Ložnice nejdou zavřít, prostor je otevřený.
 
Ohniště.
Tipy na výlet:
Výlety, atrakce, zábava Kam na výlet v Nezdicích na Šumavě a okolí:
3.6 km. Hrad Kašperk. Hrady a zámky.... 3.7 km. Rozhledna na Sedle. Rozhledny.... 4.4 km. Královský kámen - 1059 m n. m.... 4.9 km. Klostermannova rozhledna.... 5.1 km. Muzeum historických motocyklů Kašperské Hory.... 5.1 km. Ski areál Kašperské Hory.... 5.2 km. Muzeum Šumavy.... 5.4 km. Stezka lesních her. Lanový park ZadovKoupaliště Luh SušiceVyhlídkový vodojem FaustinkaZřícenina hradu Rábí


Možnosti koupání: 
koupaliště Sušice, Úbislavický rybník, koupaliště Rohanov, rybník Zdíkovec, aquapark Sušice, koupaliště Mléčná Dráha - Račov, lom Čimické jezírko, koupaliště Hartmanice, koupaliště Petrovice u Sušice, koupaliště Vimperk, koupaliště Kvilda, aquapark Horažďovice, koupaliště Katovice - Otava, rybník Bušek, rybník Valcha.


Blízká lyžařská střediska: Nezdice, Javorník, Kašperské Hory
Vyhledávání