O NÁS

O NÁS

Jmenujeme se Novákovi, Veronika a Ondra. Společně s našimi dětmi velmi rádi cestujeme a jelikož jsme oba prožili spokojené dětství a dosavadní život v krásné přírodě, potěší nás, když i vy budete moc pocítit, co je klid a uvolnění, ale zároveň i podnikat výlety za zajímavostmi v okolí. Měli jste možnost vyjít s chaty a jit se vykoupat, vzit kolo, běžky, golfové hole a prostě žít a zaživat to hezké.
Mé dětství se odehrálo právě v České Kanadě nedaleko naší chaty na samotě u obce Valtínov. Nekonečné husté lesy, rybník Zvůle, Hrad Landštejn, pečení buřtů, procházky, koupání, houbaření a spousta legrace s těmi nejmilejšími. To hezké je v každé mé vzpomínce. To samé krásné prožil i můj manžel pro změnu na Šumavě. Všichni máme rádi naši přírodu. Proto jsme hledali právě takové místo, kde bychom se my i naši přátelé cítili dobře A v minulém roce se nám ho podařilo najít. 

...Velmi nám záleží na tom, aby jste se zde cítili dobře, spokojeně a mile a proto budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu..Oceníme, pokud budete spokojení a taktéž pokud nám sdělíte Vaše přání,zlepšováky či připomínku a tím budeme moci naši chatu pro Vás a Vaše pohodlí dále vylepšovat. Jednou větou to,co by Vás potěšilo. A bude v naší moci Vám Vaše přání splnit...
Vyhledávání